Зразковий колектив
Центр Української Культури
"Коло калинове"

Форма входу

Пошук

...-2012 н.р.

Переможці

обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел»

Центру української культури «Коло калинове» 2012 рік

Бабенко Марія – ІІ місце – декоративний розпис

Коновалова Ірина – ІІІ місце - писанкарство



Переможці

міського конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел»

Центру української культури «Коло калинове» 2012 рік

Перші місця:

Спіріна Валерія 

Бабенко Марія

Коновалова Ірина


Вітаємо переможців міської виставки "Дебют", вихованців зразкового колективу "Коло калинове"!

1.     Рибаченко Анна        2.     Дубовський Дмитро     3.     Макаренкова Даша

4.     Ткачук Вікторія        5.     Саїд Сабіна                 6.     Саїд Жасміна

7.     Руденко Лєра           8.     Плохий Валентин         9.     Калінер Давид

10. Ірхін Гліб (Глєб)       11.   Устинова Аліна           12.   Муромцева Ліза

13. Долінська Маргарита 14. Грінчак Юлія                15.   Попова Олена

16.   Мостова Марія          17. Фурманова Марія         18.   Коновалова Ірина

19.Ткачук Олександр     20.     Аракелян Софія         21. Байкова Марія

22.  Жгутова Вероніка     23. Дубовик Анна              24.  Мельник Вікторія      

25.   Мирошніченко Настя 26.  Дашков Максим           27.  Коваль Аніта

28.   Дубовик Олена        29.   Глухих Ліза                 30.    Жупило Олена


Вітаємо переможців  виставки декоративно-вжиткового мистецтва в рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» («Наддніпрянські замальовки»),  вихованців зразкового колективу "Коло калинове"!

Писанки

1.  Демочко Андрій, 14р.     2.  Галінкова Ганна, 11р.   3.  Кузнєцова Дар*я, 11р.

4.   Гуренко Влад, 8р.         5.   Попова Альона, 8р.      6.  Капінер Давид, 7р. 

7. Переясловець Настя,12р. 8. Часниківська Н., 12р.   9. Біла Дар*я, 9р.,  

10.Біла Аліса, 7р               11.Коновалова Ірина, 13р.      

 Бісероплетіння

13. Бут Тетяна,                  14. Логачова Наталія, 

 Вироби з глини

15.  Дашков Максим, 9р.      16. Пелескач Богдан, 6р.

 Народна вишивка

17.  Жупило Олена, 16р.     18. Зайченко Катя, 16р.      19. Курмашева Діана, 8р.

20. Шостак Валерія, 10р.

 Декоративний розпис

21. Стець  Анна, 17р.          22. Захарова Анатсасія, 17р.  23. Ягода Юлія, 16р.

24. Носова Катерина, 15р.   25.Бабенко Марія, 14р.         26. Кармазіна Марина, 11р.

 Батік

27.Жгутова Вероніка, 7р.     28.Дубовик Анна, 10р.         29.Дашков Максим, 9р.

30.Коваль Аніта, 10р.           31.Дубовик Олена, 14р.       32.Глухих Ліза, 9р.

33.Максименко Марина, 12р.  34.Безуб Дарина, 9р.  


Переможці міської виставки "Крок у майбутнє" в ЦУК "Коло калинове"

1.       Галінкова Ганна, 11р., Графічний дизайн, 

2.       Бондарь Ліза, 11р., Графічний дизайн, 

3.       Мостова Марія, 8р., Графічний дизайн,

4.       Попова Альона, 9р., Графічний дизайн, 

5.       Коваль Аніта, 9р., Дизайн одягу і аксесуарів, 

6.       Мирошніченко Анастасія, 10р., Дизайн одягу і аксесуарів, 

7.       Дубовик Анна, 10р., Дизайн одягу і аксесуарів, 

8.       Сладковська Наташа, 12р., Дизайн одягу і аксесуарів, 

9.       Гуренко Влад, 8р., Арт дизайн,

10.   Попова Альона 9р., Арт дизайн, 

11.   Дашковський Максим, 9р., Дизайн інтер*єру, 

12.   Кірік Надія, 14р., Дизайн інтер*єру, 

13.   Бойкова Марія, 12р., Дизайн інтер*єру, 

14.   Бондарь Ліза, 11р, Арт дизайн, ГРАН-ПРІ

15.   Дашков Максим 10р., Арт дизайн, ГРАН-ПРІ

16.   Демочко Андрій, 14р., Арт дизайн, ГРАН-ПРІ

17.   Грінчак Юлія, 11р., Арт дизайн, ГРАН-ПРІ

18.   Переясловець Анастасія, 12р., Дизайн інтер*єру, 

19.   Часниківська Анастасія, 12р., Дизайн інтер*єру, 

20.   Коновалова 13р., Дизайн інтер*єру, 

21.   Біла Дар*я, 8р., Дизайн інтер*єру, 

22.   Саід Жасміна, 15р., Арт дизайн, 

23.   Закревська Анастасія, 13р., Арт дизайн, 


Переможці міської виставки "Знай і люби свій край"  в ЦУК "Коло калинове"  

  1. Бондар Ліза (писенкарство)
  2. Демочко Андрій (графіка)
  3. Бойкова Марія (графіка)
  4. Переясловець Анастатсія ( писенкарство)
  5. Коновалова Ірина (писенкарство)
  6. Стець Анна (декоративаний розпис)
  7. Захарова Анастасія (декоративний розпис)
  8. Ягода Юлія  (декоративний розпис)
  9. Носова Катерина  (декоративний розпис)
  10. Бобенко Марія  (декоративний розпис)
  11. Карамазіна Марина  (декоративний розпис)
  12. Шосток Валерія ( вишивка)
  13. Курмашева Діана ( вишивка)
  14. Зайченко Катерина( вишивка)

Календар

«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика