1. Ягода Юлія, 16р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
2. Носова Катерина,
15р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
3. Бабенко Марія,
14р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
4. Нетикша Дар я,
15р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
5. Бондарь Ліза, 12р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис», у номінації «Писанкарство»
6. Кармазіна Марина,
11р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
7. Бандур Євген, 7р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
8. Мількевич
Світлана, 8р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
9. Скачков Кирило,7р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
10. Даберді
Олександра,9р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
11. Курмашева
Діана,9р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Вишивка»
12. Шостак Валерія
10р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Вишивка»
13. Галінкова Ганна
12р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
14 Супруненко Євгенія
7р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
15. Бобирь
Микола 6р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Кераміка»
16 Ширинов Кирило 6р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
17. Притискач Богдан
6р. КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
18.Сквірський Сергій
7р. КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
19. Бут Тетяна 17р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Бісероплетіння»
20. Юськевич Ілона
13р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Бісероплетіння»
21. Логачова Наталія
17р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Бісероплетіння»
22. Біла Дар я 9р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Писанкарство»
23. Біла Аліса 7р. КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Писанкарство»
24. Переясловець
Анастасія 12р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
25. Часниківська
Анастасія 12р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
26. Албов Богдан 8р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
27. Лавринець Альона
18р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
28. Ткачук
Вікторія 16р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у
номінації «Писанкарство»
29. Гуренко Влад 9р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
30. Рахманова Олена
18р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Колаж»
31. Демочко Андрій
14р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
32. Калінер Давид 7р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Писанкарство»
33. Попова
Альона 9р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Писанкарство»
34. Панасенко Ярослав 11р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
35. СаідЖасміна 16р,
КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Кераміка»
36.
Новахатня Інна 16р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
37.
Самойленко Михайліна 15р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Колаж»
38.
Мостова Марія 8р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК,
у номінації «Колаж»
39.
Макаренкова Дар я 9р, КПНЗ МПДЮ,
ЦУК, у номінації «Писанкарство»
40. Омельницький Гліб 14р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
41. Плохий Валентин 8р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
42.
Сладковська Наталка12р, КПНЗ
МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
43.
Мохудер Лілія 12р, КПНЗ МПДЮ,
ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
44. Дубовик Аня 10р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
45.
Дубовик Аня 10р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
46.
Кірік Надія 14р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
47.
Глухих Ліза 9р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у
номінації «Декоративний розпис»
48. Спіріна Валерія
15р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Декоративний розпис»
49. Бондаренко Євгенія 17р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації
«Декоративний розпис»
50. Датченко Люба
11р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»
51. Коновалова Ірина
13р, КПНЗ МПДЮ, ЦУК, у номінації «Писанкарство»